Події

Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів

неврологія загальні новини
Preview

Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України», Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Тернопільський національний медичний університет ім. І.Горбачевського та Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня запрошують Вас прийняти участь у науковому симпозіумі з міжнародною участю «Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів», який відбудеться 3-4 жовтня 2019 р. у м. Тернопіль (згідно "Реєстру з’їздів, конгресів,  симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проводитися в 2019 році", № 17).

Основні наукові напрямки симпозіуму:

  1. Первинна, вторинна та третинна профілактика неврологічних, психічних та наркологічних розладів в Україні (нормативно-правова база; сервіси та послуги; кадрове забезпечення; міжвідомча взаємодія).
  2. Впровадження основаних на доказах принципів профілактики неврологічних, психічних та наркологічних розладів.
  3. Ефективні моделі профілактики при основних формах неврологічної, психічної та наркологічної патології (інсульт, цереброваскулярні розлади, деменція, депресія, шизофренія, ПТСР, біполярний афективний розлад, хімічні та нехімічні залежності та інші).
  4. Чинники ризику формування неврологічних, психічних та наркологічних розладів (спадкові, біологічні, зовнішньосередовищні та інші).
  5. Профілактика медико-психологічних наслідків збройних конфліктів в Україні.
  6. Використання міжнародного досвіду раннього втручання при неврологічних, психічних та наркологічних захворюваннях.
  7. Розширення наукових досліджень, що визначають напрямки профілактики в неврології, психіатрії та наркології.

В роботі конференції візьмуть участь лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, психологи, організатори охорони здоров’я України.

 

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Місце проведення конференції: Тернопільський національний медичний університет ім. І. Горбачевського (Майдан Волі, 1, м. Тернопіль).

Проживання передбачається в готелях: «Тернопіль» (м. Тернопіль, вул. Замкова, 14, веб-сайт: www.hotelternopil.com, бронювання номерів: + 38 (0352) 52-43-97),  «Галичина» (м. Тернопіль, вул. Чумацька 1, веб-сайт: www.hotelhalychyna.com, бронювання номерів: +38 (0352) 52-43-97,  факс 43-37-90) та «Avalon Palace» (м. Тернопіль, просп. Степана Бандери 2, веб-сайт: www.avalon.te.ua, бронювання номерів: +380 973243333, +380 352474545).

Заїзд учасників симпозіуму – 2-3 жовтня 2019 року.

Реєстрація учасників – 3 жовтня з 08-00 год. у холі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського.

Початок роботи симпозіуму 3 жовтня 2019 р. о 10-00 год.

Просимо надіслати заявку на участь у симпозіумі за реєстраційною формою на електронну адресу omo.inpn@ukr.net  та tamarapanko@ukr.net до 10.09.2019. Будь ласка, зверніть увагу на форму участі у симпозіуму, назву доповіді (стендової та усної), тему круглого столу вкажіть повністю.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

 

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю!) учасника

 

Країна, місто

 

Назва закладу(установи, організації) посада

 

Форма участі (необхідне відмітити або підкреслити)

   Усна доповідь

   Стендова доповідь

   Круглий стіл

Назва усної доповіді

 

Назва стендової доповіді

 

Поштова адреса установи, індекс, телефон, e-mail:

 

Необхідність обладнання (вказати)

1. Мультимедійний проектор

2. Інше

Ймовірна дата та час прибуття

 

 

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

61068, Харків, вул. Академіка Павлова, 46, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України»

Довідки з організаційних питань можна одержати за телефонами:

+38 (050) 301 24 34 – Панько Тамара Василівна

+38 (097) 614 04 44 – Колєснік Тетяна Миколаївна

неврологія загальні новини