Імунологія

про проект

У боротьбі з будь-яким захворюванням першим та чи не найважливішим кроком завжди є своєчасне виявлення проблеми. Діагноз - це основа, від якої залежить, які ліки прийматиме хворий, як це вплине на його організм, а в багатьох випадках – навіть на його життя.

У своїй практиці кожен лікар періодично зустрічається з «незрозумілим хворим» - коли перебіг хвороби, або відповідь на лікування не є типовими. А, може, це є випадок рідкого (орфанного) захворювання? Адже ці хвороби не так просто диференціювати, а деякі з них ще й досі не можливо ефективно лікувати.
До рідких захворювань відноситься спадковий ангіоневротичний набряк (САН) - це генетичне захворювання, зумовлене дефіцитом або недостатньою функцією C1 інгібітору (C1-INH), який підвищує проникність судин що й призводить до набряків різної локалізації. Ці набряки дуже часто плутають із алергічними, що на роки подовжує встановлення вірного діагнозу та обтяжує хворого прийомом неефективних ліків.

Даний ресурс допоможе Вам дізнатись сучасну інформацію про діагностику, диференціальну діагностику, генетичне успадкування та особливості лікування САН.

Навчальні матеріали

icon Навчальні матеріали

Міжнародні протоколи лікування, наукові статті та огляди, відео інтерв’ю та наукові лекції

icon тестування

Тестування знань отриманих під час навчання

НАУКОВІ СТАТТІ, МІЖНАРОДНІ ПРОТОКОЛИ, ЛЕКЦІЇ, ВЕБІНАРИ, ВІДЕО

Спадковий ангіоневротичний набряк. Еритема чи уртикарія?

Частина 1
Частина 2

Рецидивуюча ангіоедема з точки зору алерголога/імунолога

Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4

До питання успадкування схильності до періодичних набряків

Новини

7 лис 2019
Професійне вигорання лікарів: стратегії боротьби у США

За даними опитування, проведеного у США 2019 р., близько 44% лікарів пережили СПВ на роботі, а 15% перебувають у стані депресії та думають про суїцид.

ПОДІЇ

Про продукти

Дізнатись більше про наші продукти