ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДЛЯ ЛІКАРІВ

 

Умови Користування

Користування веб-порталом «Простір медичних знань» можливе при виконанні наступних умов та відповідно до всього іншого чинного законодавства та підзаконних нормативно-правових актів. Користуючись інформацією, що розміщена на цьому сайті, ви погоджуєтесь з правилами ресурсу , без обмежень чи застережень.

 

Інформаційні Цілі

Метою існування веб-порталу «Простір медичних знань» є ознайомлення вас з інформацією для медичних працівників. Ресурс призначений тільки для співробітників у сфері охорони здоров'я.

 

Згода на обробку персональних даних

Погоджуючись з правилами ресурсу ви даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних (П. І. Б., місто проживання, телефон та адресу електронної пошти), яку здійснює компанія ТОВ «Такеда Україна» з метою подальшого інформування про нашу компанію і її проекти. ТОВ «Такеда Україна» зобов'язується використовувати персональні дані справедливо і законно відповідно до законодавства про захист персональних даних.

 

Конфіденційність

ТОВ «Такеда Україна» суворо дотримується конфіденційності інформації. Деякі з реєстраційних форм, що містяться на нашому сайті, пропонують користувачам надати нам контактну інформацію (зокрема, їх імена, телефон та адресу електронної пошти). Ми використовуємо цю інформацію для надсилання користувачам інформації про нашу компанію. Ми ніколи не передаємо та не продаємо інформацію про користувачів. Особиста інформація збирається виключно в рамках процесу реєстрації, і адреси електронної пошти використовуються виключно для надання інформації, що запитується.

 

Застосовне право

Це юридичне застереження та інформація, що розміщена на цьому сайті, регулюються та тлумачаться у відповідності до законодавства України. Будь-який спір, що виникає внаслідок або у зв'язку з цим юридичним застереженням, якщо не буде розв'язаний шляхом переговорів, буде вирішуватися в Українському суді.

UA/FERP/0918/0020